آینده‌ی پمپ بنزین‌ها با راهکارهای اینترنت اشیاء و اترنت

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۵:۴۳

بسیاری از مخازن زیرزمینی جایگاه‌های بنزین ترکیبی از فناوری‌های جدید و قدیمی هستند، که اغلب به نگهبانانی نیاز دارند، تا مشکلاتی هم‌چون سرریز، نشت و سایر ایرادات مخازن را بررسی کنند.

چرا کلان داده روند بعدی اینترنت اشیاء است؟

یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۲

همچنانکه اینترنت اشیاء (IoT) به یک موجودیت بزرگ‌تر و هوشمندتر تبدیل می‌شود، و اتصال میلیون‌ها دستگاه را در سراسر جهان برقرار می‌کند، این صنعت تکنولوژي باید برخی از مسائل را در نظر بگیرد.

۵ روندی که آینده‌ی توسعه‌ی برنامه‌های تلفن‌همراه را تعیین می‌کنند و بررسی آن‌ها در حوزه‌ی اینترنت اشیاء

جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۲۱:۵۹

۱- دستگاه‌های پوشیدنی

طبق گزارش سازمان جهانی داده‌ها در سال ۲۰۱۶ حدود ۱۰۲ میلیون دستگاه پوشیدنی توسط انسان‌ها حمل شده است که نسبت به ۷۹ میلیون دستگاه سال گذشته چیزی بالغ بر ۲۹ درصد رشد داشته است. پوشیدنی‌های هوشمند مانند ساعت اپل یا هولولنز مایکروسافت نشان دهنده‌ی تغییری زود هنگام در واحد‌های محاسباتی و گذر صنایع پوشیدنی رو به هوشمند شدن است. این مسئله خود سبب ایجاد فرصت‌های جدیدی برای فروشندگان، توسعه‌دهندگان و سازندگان وسایل جانبی خواهد شد.

۱۰ پیش‌بینی برای اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۸

یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۲:۲۸

در گزارش جدیدی از Forrester، ده پیش‌بینی برای اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۸ صورت گرفته است که در ادامه بخش‌های اصلی این گزارش آورده شده است:

۱- شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا خدمات خود را به صورت مبتنی بر صدا به مشتریان ارائه دهند.
 
بر اساس لیست Fortune 500 پیچیدگی، گستردگی و کیفیت خدمات مبتنی بر صدا در سال ۲۰۱۸ رشد کرده و با توجه به خدمات موجود، حدودا دو برابر خواهد شد. خدمات مالی و سایر صنایعی که برای هر کاری بیش از یک کار ساده خواستار مجوز هستند عقب خواهند ماند.