شنبه ۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۲:۴۹
استارت آپ در حوزه‌ی اینترنت اشیاء: فرصت‌های پیش‌روی اینترنت اشیاء روز به روز افزایش پیدا می‌کند. گزارش جدید شرکت بین‌المللی داده نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۷ درصد افزایش یافته است.


بیشتر استارت‌ آپ‌ها این پتانسیل مناسب در حوزه‌ی اینترنت اشیاء را درک کرده و هدف خود را ارائه‌ی محصولات و خدمات جدید بیان می‌کنند. روند مشخص در سال ۲۰۱۷ خدمات امنیتی و ارتباطات در حوزه‌ی اینترنت اشیاء صنعتی به دلیل گستردگی فرصت‌ها در زمینه‌ی تولید بوده است.

استارت آپ Armis
مدیر عامل: Yevgeny Dibrov
استارت آپ Armis در حوزه‌ی امنیت اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۵ آغاز شد و یک پلتفورم امنیتی مستقل را ارائه داد که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد هر دستگاه دلخواه از شبکه را دیده و کنترل کنند.
به گفته‌ی مدیر عامل شرکت پلتفورم Armis  "به طور دقیق" هر دستگاه را شناسایی می‌کند، به این ترتیب شرکت‌ها قادر به اتصال دستگاه‌های خود به یک‌دیگر هستند طوری که این شرکت در معرض خطر قرار نمی‌گیرد.این پلتفورم به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که به طور کامل از دستگاه‌های موجود در محیط خود اطلاع یابند و رفتار‌های آن‌ها را کنترل کنند، می‌توانند اتصال دستگاه‌های با رفتار ناخوشایند را از شبکه قطع کنند.
در ماه ژوئن مدیر عامل سرمایه‌گذاری ۱۷ میلیون دلاری جدیدی را اعلام کرده است که توسط شرکت Palo Alto برای ساختن کانالی امن بر پایه پلتفورم Aramis برای خود است.