جمعه ۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۳:۵۶
مایکروسافت و C3 IoT برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء‌ همکاری می‌کنند
تشکیل تیم استراتژیکی بین مایکروسافت و C3 IoT منجر به ایجاد راهکار “better together” و نوآوری‌های قابل ارائه به بازار ‌شده است، که سرعت توسعه نرم‌افزارهای هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء را افزایش می‌دهد.

راهکار “better together”، شامل پلتفرم C3 IoT (یک PaaS (Platform as a Service) کم‌حجم و بسیار کارآمد برای مقیاس‌گذاری هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در تمام تشکل‌ها) می‌باشد که به طور کامل برای کار بر روی Microsoft Azure یکپارچه شده است. این همکاری امکان تنظیم و توسعه‌ی سریع برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای موارد کاربردی که متغیر هستند فراهم می‌کند، مانند پیش‌بینی زمان تعمیر با استفاده از هوش مصنوعی، بهینه‌سازی فهرست موجودی به طور پویا، مراقبت‌های بهداشتی دقیق و CRM.

پلتفرم C3 IoT در کنار Microsoft Azure به عنوان یک ارائه‌دهنده‌ی برتر خدمات ابری، راهکارهای کسب و کار هوشمندتری را برای افزایش ارزش مشتری ارائه می‌دهد. پلتفرم C3 IoT در حال حاضر در Microsoft Azure در دسترس است و به طور کامل با سرویس‌های مختلف Azure از جمله Azure IoT Hub و Azure Machine Learning یکپارچه شده است.

مدیر عامل C3 IoT، Thomas M. Siebel، اظهار داشت: « با ترکیب قدرت بازار مایکروسافت، قدرت شگفت‌انگیز Microsoft Azure و قابلیت پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی C3 IoT، ما به طور چشمگیری سرعت پذیرش هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، و محاسبات انعطاف‌پذیر ابری را در سطح جهان افزایش می‌دهیم. »

از مدیران بخش تجارت جهانی در مایکروسافت، Judson Althoff، افزود: « هوش مصنوعی یکی از الگوهای فناوری در حال تغییر در زمان ما است که قدرت توانمندسازی شرکت‌ها، جوامع و اقتصاد را برای دستیابی به قابلیت‌های بیشتر فراهم می‌کند. تکنولوژی اثبات شده C3 IoT و روابط قدرتمند مشتریان، آن‌ها را به شریکی ایده‌آل برای کمک به راه‌اندازی راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی که بر روی ابر هوشمند ساخته شده‌اند، تبدیل می‌کند.»

مایکروسافت در حوزه‌ي مذکور بسیار فعال بوده است. در هفته‌ی گذشته این شرکت سرمایه‌گذاری‌هایی را با ارزش ۵ میلیارد دلار در حوزه‌ی اینترنت اشیاء اعلام کرد که طی چهار سال آینده با هدف «ارائه‌ی توانایی تحول کسب و کار به هر مشتری و در نهایت برای جامعه‌ی بزرگتر از طریق راهکارهای متصل» انجام خواهد شد.

علاوه بر این، مایکروسافت برای پشتیبانی از اینترنت اشیای امن با شرکت Electric Imp، ارائه‌دهنده‌ی اتصالات امن اینترنت اشیاء در سراسر شبکه، همکاری می‌کند. به عنوان بخشی از این تیم، پلتفرم مبتنی بر اینترنت اشیای Electric Imp خدمات مدیریت مبتنی بر Azure را برای تسریع گسترش استقرار اینترنت اشیاء در ابرهای عمومی و خصوصی ارائه خواهد داد.