پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۳۴
برگزاری رویداد IOT TECH EXPO NORTH AMERICA 2018
رویداد IoT Tech Expo North America از بزرگترین سری رویدادهای اینترنت اشیاء در جهان است که در تاریخ ۲۸ و ۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ در مرکز کنفرانس Santa Clara در Valley Silicon برگزار خواهد شد. در این رویداد جدیدترین نوآوری‌ها در کل اکوسیستم اینترنت اشیاء معرفی شده و موضوعات متنوعی همچون تولید، حمل و نقل، بهداشت، تدارکات، دولت، انرژی، خودرو را تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

رویداد IoT Tech Expo میزبان بیش از ۱۲۰۰۰ شرکت‌کننده از جمله تصمیم‌گیرندگان فناوری اطلاعات، توسعه‌دهندگان و سازندگان، مقامات OEM، دولت و شورا، اپراتورها، اپراتورهای خودرو، اپراتورهای فناوری، سرمایه‌گذاران، سرمایه‌داران خواهد بود و در بیش از ۳۰۰ غرفه، پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها را به نمایش گذاشته و به واسطه‌ی بیش از ۳۰۰ سخنران که دانش و تجربه‌ی واقعی خود را به اشتراک می‌گذارند، بینش عمیق‌تری از اینترنت اشیاء برای شرکت‌کنندگان به وجود خواهد آورد. این نمایشگاه شامل ۳ رویداد مشترک، ۱۵ کنفرانس، ۱۲۰۰۰ شرکت کننده، بیش از ۳۰۰ سخنرانی و غرفه خواهد بود.

این رویداد پیشرفت‌های نوآورانه در فناوری که بر اینترنت اشیاء تأثیر می‌گذارد را برجسته می‌کند. در این نمایشگاه مطالعات موردی و مسیرهای اختصاص داده شده وجود دارد که کل اکوسیستم اینترنت اشیاء را تحت پوشش قرار می‌دهند. این اکوسیستم شامل حمل و نقل و شهرهای هوشمند ، توسعه‌ی اینترنت اشیاء، صنایع متصل، مصرف‌کنندگان اینترنت اشیاء، نوآوری‌های اینترنت اشیاء و حفظ حریم خصوصی و امنیت می‌شود.

عنوان رویداد: IOT TECH EXPO NORTH AMERICA 2018

زمان برگزاری: ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ ساعت ۱۷:۰۰، برابر با ۷ و ۸ آذر سال ۱۳۹۷

مکان برگزاری: Santa Clara Convention Center, 5001 Great America Pkwy, Santa Clara, 95054

وبسایت: https://www.iottechexpo.com/northamerica/