پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۲۳
برگزاری رویداد IoT Tech Expo Europe در تاریخ ۲۷ و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ در RAI آمستردام
از سری رویدادهای پیشرو در اروپا نمایشگاهIoT Tech است که صنایع کلیدی از سرتاسر اروپا را گرد هم آورده و به مدت ۲ روز به ایجاد محتوای سطح بالا و بحث و گفتگو خواهد پرداخت. در این رویداد آخرین نوآوری‌های موجود در اینترنت اشیاء معرفی و بررسی شده و مباحثی همچون تولید، حمل و نقل، بهداشت، تدارکات، بیمه، خرده‌فروشی، دولت، صنایع وسایل نقلیه پوشش داده خواهند شد.

این نمایشگاه شامل ۳ رویداد مشترک، ۱۸ کنفرانس، ۸۰۰۰ شرکت‌کننده، بیش از ۳۰۰ سخنرانی و  غرفه می‌باشد.

IoT Tech Expo Europe، که در تاریخ ۲۷ و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ در RAI آمستردام برگزار می‌شود، تکنولوژی‌های پیشرفته را در بیش از ۳۰۰ غرفه به نمایش می‌گذارد. این نمایشگاه از طریق بیش از ۳۰۰ سخنرانی که دانش و تجربیات واقعی خود در زمینه‌ی صنعت را به اشتراک می‌گذارند، بینشی را حاصل می‌‌کند. به علاوه از دو رویداد مرتبط Blockchain و AI نیز میزبانی می‌کند.

در این نمایشگاه مطالعات موردی و مسیرهای اختصاص داده شده وجود خواهند داشت که کل اکوسیستم اینترنت اشیاء را تحت پوشش قرار می‌دهند. این اکوسیستم شامل انرژی‌ و شهرهای هوشمند، شرکت‌های متصل، توسعه برای اینترنت اشیاء، صنعت متصل، حمل و نقل متصل، نوآوری‌های مرتبط با اینترنت اشیاء و فناوری‌ها، حفظ حریم خصوصی و امنیت و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی می‌شود.

عنوان رویداد: IOT TECH EXPO EUROPE 2018

زمان برگزاری: از ساعت ۸:۰۰ روز ۲۷ ژوئن تا ساعت ۱۷:۰۰ روز ۲۸ ژوئن

محل برگزاری: RAI Amsterdam, Europaplein 2-22, Amsterdam, 1078 GZ

وبسایت: https://www.iottechexpo.com/europe/